english version
domofony KENWEI cyfrowe LANZ optima255 Firma elfon ELTCLUB kenwei Szkolenia 2014 wideodomofony Praca z-dual Materiały ekspozycyjne domofon Certyfikaty panel bramowy Gdzie kupić? czadu Procedura reklamacyjna czadu Kontakt czujki

ELFON, Domofony Producent,zestawy domofonowe dwuprzewodowe, interkomowe, cyfrowy domofon, Optima 255

Systemy Cyfrowe OPTIMA domofony cyfrowe Zestawy Domofonowe ELFON czujniki czadu Domofony wielorodzinne kaseta wielonumerowa Wideodomofony polski producent Zasilacze i Przekaźniki zamki szyfrowe Czujki czadu video Kontrola dostępu kraków Cenniki
 
 
 

Jeśli mają Państwo zapytania dotyczące naszych produktów, prosimy o skorzystanie
z poniższego formularza, dzięki któremu mogą Państwo przesłać zapytanie.

Tytuł wiadomości

Treść wiadomości*

Adres email*

* Pola oznaczone gwizadką są obowiązkowe do wypełnienia


 

ELFON Sp. z o.o.
ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Biuro i administracja
tel.: +48 12 296 02 12
biuro@elfon.com.pl

zamówienia fax: +48 12 292 48 65
zamowienia@elfon.com.pl

SERWIS I POMOC TECHNICZNA
tel.: +48 12 292 48 70
tel.: +48 12 292 48 71

POMOC TECHNICZNA
Cyfrowe Systemy Domofonowe ELFON Optima
Grzegorz Słysz
optima@elfon.com.pl
tel: +48 12 292 48 71 w. 58

Dyrektor Handlowy
Sylwia Gretka
sgretka@elfon.com.pl
tel: +48 12 296 02 12

Regionalny Manager ds. Handlu / Region Wschód
Andrzej Skrabalak
tel: +48 506 009 105
askrabalak@elfon.com.pl

Regionalny Manager ds. Handlu / Region Zachód
Wiesław Baran
tel: +48 506 009 106
wbaran@elfon.com.pl

Regionalny Manager ds. Kluczowych Klientów
Wiesław Baran
tel: +48 506 009 106
wbaran@elfon.com.pl

DZIAŁ PRODUKCJI
tel.: +48 12 292 48 70
tel.: +48 12 292 48 71
zamówienia fax: +48 12 292 48 65
zamowienia@elfon.com.pl

Kierownik Działu Produkcji
Marek Korpak
tel. +48 12 292 48 70 w.55
mkorpak@elfon.com.pl

DZIAŁ MARKETINGU
tel: +48 12 296 02 12

 

 
 
Polityka prywatności czadu All rights reserved. 2014 ELFON